pod naglowek

Okna

Grupa Astrum proponuje państwu okna PCV w niemieckim systemie VEKA jest to najbardziej prestiżowy system profili PCV na rynku polskim.
VEKA posiada w swej ofercie profile w klasie A (norma PN-EN 12608), czyli systemy o grubości ścianek zewnętrznych 2,8-3mm. Jest to kluczowy parametr dla optymalnej ochrony domowników przed chłodem i hałasem, jednocześnie zapewniającym oknom stabilność i trwałość.
 
VEKA to nowoczesne, wielokomorowe systemy profili, które pozwalają stworzyć perfekcyjne okna. To nowa generacja okien zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie.
Okucie to serce okna, dlatego w naszych oknach w systemie VEKA stosujemy tylko okucia ROTO, niekwestionowanego lidera na światowym rynku okuć budowlanych. Marka ROTO oznacza wysokiej klasy innowacyjne, indywidualne i bezpieczne rozwiązania systemowe. Skonstruowane przez grupę konstruktorów i inżynierów, należących do światowej czołówki.


Wytrzymałość i odporność na zużycie okuć ROTO zgodna jest z normami EU a ich niezmiennie najwyższą jakość potwierdzają przyznawane im certyfikaty.
Specjalna powłoka okuć w kolorze srebrnym gwarantuje najwyższą ochronę, doskonałe zabezpieczenie okuć przed korozją oraz ich długie i niezawodne działanie.
Szyby wykonywane w technologii float, pozwalają zaoszczędzić nawet 40% energii zużytej podczas sezonu grzewczego dzięki współczynnikowi przenikania ciepła U = 1.0 W/m2K w standardzie. Składają się z dwóch tafli z hermetycznie zamkniętą komorą powietrzną w środku wypełnioną gazem szlachetnym.
 
W swojej ofercie posiadamy też okna firmy Drutex. Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia świetną izolację termiczną. Okna PVC IGLO5 wykonane w systemie GL SYSTEM oferowane są w różnych kształtach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC. GL SYSTEM kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki. System jest dostępny w wersji półzlicowanej o głębokości ramy 70mm i skrzydła 80mm.


Okna PCV w niemieckim systemie VEKA to najbardziej prestiżowy system profili PCV na rynku polskim.
 

Profile 5 – komorowe

Veka EFFECTLINE Veka Perfectline Prosty
skrzydło niezlicowane
Veka Perfectline Oval
skrzydło półzlicowane
Veka Swingline
z zaokrąglonym i półzlicowanym skrzydłem
oraz zaokrągloną ramą

Profile 6 – komorowe

Veka Alphaline 90